Lüks Yat Kiralama

Klasikleşmiş hizmetten çok daha fazlasını almayı arzu ediyorsanız, size portföyümüzdeki en lüks yatlarla kiralama hizmeti verebiliriz. Kiralama hizmetinize dâhil olarak tüm süreç içerisinde seyahat programınızı yapabileceğimiz ve her türlü taleplerinizde destek verebileceğimiz concierge hizmetimiz de VIP müşterilerimiz için özel olarak sunulmaktadır.

Lüks Yat Kiralama Portföyü

Portföyümüzdeki Lüks Yatların kiralamaları isteklerinize özel olarak talep edilen lokasyona göre ve programınıza en uygun şekilde ayarlanabilmektedir. Seçilecek yat boyut, şekil, kabin sayısı ve ek hizmetler, yat seçiminiz konusunda önem taşımaktadır. Bu bilgiler doğru şekilde aktarıldığı takdirde, size en uygun mega yatı bulacağımıza şüphe yok!

Lüks Yat Kiralamasında Kiralama Periyotları

Her ne kadar çoğu süper yat haftalık olarak kiralama yaptırmaya sadık kalmaya çalışsa da, taleplere göre haftalık düzenler bozulabiliyor. Bu durumda bir haftadan daha kısa sürede hatta günübirlik kiralamaya bile uygun düşüyor bu yüzen lüks oteller. 

Lüks Yatlarımızda Sunulan Hizmetler Hakkında

Bir helikopter pistinden, mütevazi boyutta bir havuz, kaydıraklar, en yeni teknolojiye sahip su sporları, müzik ve eğlence sistemleri, sinema sistemi, jakuziler ve daha fazlası bu süper yatlarda mevcut. Bunun dışında size özel hizmet edecek personel de eklenebilmektedir: masörler, bakıcılar, çevirmen ve daha birçok dalda personel tatilinizde size eşlik edebilir. Kusursuzca planlanan lüks bir tatil deneyimi için sunabileceğimiz olanaklar hakkında bize ulaşın!

TOP