Yunan Adalarında Yat Kiralama

Yunan Adaları’nda yelkenli kiralama, gulet kiralama, motor yat kiralama veya katamaran kiralama mümkün. Yunanistan yat kiralamalarında özel indirimler ve özel rotalar.

Yunan Adaları arasında birçok farklı bölge yer almaktadır. Yunan adaları içerisinde; On İki Adalar (Dodecanese), Kiklad (Cyclades), Ionian (İyonya), Saron Körfezi (Saronic), Sporad Adaları (Sporades) ada gruplarına seyahat edebilirsiniz. Birden fazla hafta kiralayarak 2 ya da daha fazla bölgede yelkenli veya gulet turu yapabilirsiniz. Ya da bir motor yat kiralayarak bir adadan diğer adaya daha hızlı geçerek turunuzu yapabilirsiniz. Ayrıca bizimle Mikonos'ta da yat kiralayabilirsiniz.

Yat filomuz arasında Yunanistan ve Yunan adalarında faaliyet gösterdiğimiz yelkenli yat kiralama, her şey dahil yat kiralama veya motor yat kiralama bulunmaktadır. Firmamız ile Yunanistan'da bir haftalık yat kiralayabilirsiniz. Ayrıca Yunanistan Rodos adasında kabin kiralama da yaptırmaktayız. Yani özel yat kiralaması yerine tur arıyorsanız, Yunanistan'daki kabin kiralama programımızı bize sorabilirsiniz.

Yunan Adaları yat turları, rüya gibi bir yatta rüya gibi bir tatil. Yunanistan'da ekonomik yat kiralamadan lüks yat kiralamaya kadar size yardımcı olabiliriz.

TOP