Türk Koylarında Yat Gulet Kiralama

Türk koylarında bölgeler çoğunlukta körfezlere ayrılmış durumdadır. Bu körfezler şöyle sıralabilir: Gökova Körfezi, Hisarönü Körfezi, Göcek Körfezi, bunların dışında Fethiye’den Antalya’ya kadar olan bölgede yat turları veya Çeşme ve daha kuzey Ege’de yat turları yapmak mümkün.

Türk Koyları’nda en popüler yat kiralayabileceğiniz limanlar Bodrum, Marmaris, Fethiye ve Göcek’tir. Her bir limanda kendi potansiyelinde değerlendirebileceğiniz yatlar farklı olsa da, yatların lokasyonunu gerektiğinde değiştirmek de mümkün olabilmektedir. Mavi Yolculuk turları Gökova körfezi ile meşhur olmuştur.

Gulet kiralaması ile haftalık yat kiralaması mümkündür, rotalar da buna göre oluşturulmaktadır. Guletlerde özel yat kiralaması yapılabilir veya bir gulet teknesinde kabin kiralama yapabilirsiniz. Kabin kiralama guletleri farklı standartlara sahiptir, bazı gulet kabinleri master kabin veya ikiz yataklı olabilmektedir, klimalı veya klimasız. Böylece gulet teknelerde de lüks hizmet de verebilmektedir.

Motor yatlar ile 1 günden 1 aya kadar neredeyse özgürce yat kiralaması planlayabilirsiniz. Motor yat kiralama size tüm Türkiye kıyılarını gezme ve lüks yatları deneyimleme fırsatı verir. Türk limanlarından ayrıca Yunan adaları’na da yat kiralaması yaparak tur yapabilirsiniz. Türkiye’de yat kiralama birçok seçenek içerir, sizin için en iyi seçeneği bulmanıza yardımcı olabiliriz.

TOP