Özel Yat Kiralama

Hayalinizdeki yat gezisine avantajlı fiyatlarla ulaşmanın yolu burada. Mürettebatlı veya mürettebatsız tekne kiralama olanakları bulunmaktadır. Çeşitli modelde ve bütçede guletler, motor yatlar, yelkenliler sizleri bekliyor.

Mavi yolculuk turları genelde doğanın en muhteşem taraflarını gözlemek ve deneyimlemek için tercih edilmektedir. Buna ek olarak tarihe de yolculuk yapabilecek ve özellikle tur teknelerinin ziyaret edebileceği antik kentleri de gezebileceksiniz. Bunun dışında doğa koruma alanı olarak seçilmiş noktalar olan milli parklar da mavi yolculuk planınızın parçası olabilir. Tüm bu tur detaylarınızı birlikte planlayıp, seyahatinizi daha özel hale getirebiliriz.

Size özel tarih aralığında ve belirlediğiniz lokasyonlarda, talebinize uygun hazırlanacak tekliflerimizin arasından seçeceğiniz yatlarla ilgili aklınıza takılan diğer soruları da yöneltebilirsiniz. Özel yat kiralamalarında yat programlarına göre esnek davranabilmekteyiz. Size bu konuda doğru yönlendirebilme yapmak için bize kişi sayınız, tarih aralığınız ve yat tercihlerinizi kısaca iletirseniz size daha hızlı yardımcı olabileceğiz.

Özel yat kiralamalarında ayrıca her şey dâhil sistemle de çalışabilmekteyiz. Bu sistemde örnek menü üzerinden hareketle tercihlerinize uygun Akdeniz mutfağı, yerli alkol içeceklerle, alkolsüz içecekler dâhil fiyat verilmektedir. Eğer tatilinizi tüm bu planlama ve hazırlık aşamasında uğraşmadan planlamak isterseniz bu seçeneği de değerlendirebilirsiniz. Yat kiralaması yapabileceğiniz birkaç yat alternatifi görsellerini aşağıda inceleyebilirsiniz.

TOP