Hizmetlerimiz

Kairos Yatçılık olarak sizlere şu temel başlıklarda Türk koyları, Yunan Adaları, Ege ve Akdeniz koylarında hizmet sağlamaktayız: Özel ve Lüks Yat Kiralamaları, Günlük Yat Kiralamaları ve Lüks / Standart Kabin Gulet Kiralamaları. Yat seyahatinizi kusursuz şekilde planlıyor, gerekli tüm ihtiyaçlarınızın temini ile ilgileniyor, yatınızı seyahatiniz için hazır ediyoruz. Beklentilerinizi yerine getirmeyi çok önemsiyoruz. Tüm motorlu ve yelkenli yatlar kiralanabilir. Mürettebatlı veya mürettebatsız katamaran, yelkenli yat kiralayabilir, gulet veya motor yat ile mavi yolculuk yapabilirsiniz.

Özel Yat Kiralama

Hayalinizdeki yat gezisine avantajlı fiyatlarla ulaşmanın yolu burada. Mürettebatlı veya mürettebatsız tekne kiralama olanakları bulunmaktadır. Çeşitli modelde ve bütçede guletler, motor yatlar, yelkenliler sizleri bekliyor.

Günübirlik Yat Kiralama

Türkiye'ye ziyaretinizde denizden daha fazla faydalanmak mı istiyorsunuz? Farklı birçok gulet, motor yat, hatta mega yatlarla günübirlik tur yapabilirsiniz. Daha fazla bilgi için hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz.

Lüks Kabin Kiralama

Size ayrılmış banyolu klimalı kamaralarda, özel mavi yolculuk konseptiyle, eğlenceli bir tatile yelken açabilirsiniz. Detaylar için kabin kiralama bölümüne veya farklı talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

Lüks Yat Kiralama

Klasikleşmiş hizmetten çok daha fazlasını almayı arzu ediyorsanız, size portföyümüzdeki en lüks yatlarla kiralama hizmeti verebiliriz. Kiralama hizmetinize dâhil olarak tüm süreç içerisinde seyahat programınızı yapabileceğimiz ve her türlü taleplerinizde destek verebileceğimiz concierge hizmetimiz de VIP müşterilerimiz için özel olarak sunulmaktadır.

TOP