Günlük Yat Kiralama

Türkiye'ye ziyaretinizde denizden daha fazla faydalanmak mı istiyorsunuz? Farklı birçok gulet, motor yat, hatta mega yatlarla günübirlik tur yapabilirsiniz. Bizlerle Bodrum, Marmaris, Göcek, İstanbul veya yakın Yunan adalarına günübirlik yat turu planlayabilirsiniz.

Günübirlik özel tekne kiralamak mı istiyorsunuz ya da birkaç günlük tekne gezisi mi düşünüyorsunuz? Bodrum, Türkbükü, Yalıkavak, Torba hatta Yunan adaları turları (Kos, Kalimnos, Leros adaları için) yapabilecek gulet, motor yat alternatiflerimizle bu tecrübeyi yaşayabilirsiniz. Marinalardan veya kaldığınız otelden teknenizle tura başlayabilirsiniz.

Tam Gün Yat Turu
Aktiviteler: Rotanızdaki en güzel duraklar, su sporları, öğle yemeği-atıştırmalıklar yatta veya rota içerisinde bir restoranda olabilir, balık tutma, dalış imkânı. Teknelerimiz özel kiralanmaktadır ve kişiye özel rota çalışılmaktadır. Bu konu hakkında kaptanlarımızdan veya satış ekibinden yardım alabilirsiniz.

Ek hizmetler: Gün doğuşu veya gün batımında yoga dersi yapılabilir, parti veya organizasyon düzenlenebilir, masaj terapisti tekneye gelebilir, özel şef veya dj istenebilir. Yatta doğum gününüzü özel bir süslemeyle kutlayabilirsiniz.

Balık Turu 4-8 Saatlik
Aktiviteler: Uzman balıkçılarla balık tutma fırsatı, teknenizde taze kahvaltı servisi, dalış imkânı, eğer tam günlük tura devam ederseniz tuttuğunuz balıkları teknenizde pişittirebilir ve günün geri kalanına diğer aktivitelerle devam edebilirsiniz. Biniş limanınıza tekrar akşamüstü geri bırakılacaksınız.

Gündoğuşu/Günbatımı turları
Aktiviteler: Günün ilk ışıklarında kahvaltı, Gün batımında akşam yemeği, günün en güzel saatlerinin keyfine varın, özel kutlamalar için en ideal zaman; balayı, doğum günü, yıl dönümleri.... Özel dekorasyonlar veya canlı müzik talep edilebilir.

Günübirlik Yunan Adaları Yat Turu
Erken saatlerde Yunan adalarına çıkış yapıyorsunuz. Bodrum limanından Kos, Leros ve Kalimnos'a günübirlik giriş yapabilirsiniz. Adayı gezip koylarında denize girebilirsiniz. Gün batımında Bodrum'da olacak şekilde dönüşe geçilecektir. İsterseniz bu planı uzatıp 2 veya 3 gün çevre adaları da turlayabilirsiniz. Bu kısa turu örnek bir mavi tur olarak deneyebilirsiniz, bir daha ki sefere haftalık turlarımıza bekleriz. Vize gereksinimleri konusunda bilgi alabilirsiniz.

TOP