Bölgeler

Türk Koyları, Yunan Adaları ve Hırvatistan & Montenegro bölgelerinde yelkenli kiralama, gulet kiralama, motor yat kiralama veya katamaran kiralama mümkün. Yunanistan yat kiralamalarında özel indirimler ve özel rotalar. Detaylı bilgi için ilgili sayfaları ziyaret edebilir veya bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Türk Adaları

Türk koylarında bölgeler çoğunlukta körfezlere ayrılmış durumdadır. Bu körfezler şöyle sıralabilir: Gökova Körfezi, Hisarönü Körfezi, Göcek Körfezi, bunların dışında Fethiye’den Antalya’ya kadar olan bölgede yat turları veya Çeşme ve daha kuzey Ege’de yat turları yapmak mümkün.

Yunan Adaları

Yunan Adaları’nda yelkenli kiralama, gulet kiralama, motor yat kiralama veya katamaran kiralama mümkün. Yunanistan yat kiralamalarında özel indirimler ve özel rotalar. Yunan Adaları arasında birçok farklı bölge yer almaktadır.

Hırvatistan & Montenegro

Adriyatik - Hırvatistan - Karadağ yat kiralamalarında özel fiyatlar. Yelkenli kiralama, gulet kiralama, motoryat kiralama veya katamaran kiralama mümkün. Adriyatik yat kiralamalarında özel indirimler ve özel rotalar.

TOP